Kreativky

Odvážní tvůrci, z nichž někteří své výrobky prezentují úplně poprvé.

Alisa

Ručně malované oblečení a doplňky s veselými autorskými motivy, které zahřejí u srdce.

Alisa

Cinnamonka

Dřevěné ručně malované šperky a drobné dekorace ve vintage stylu - staré věci skrývající tajnou minulost, kterým vdechuje Cinnamonka nový život.

Cinnamonka

DelphineIV

Výjimečné ručně vázané zápisníky pro mimořádné lidi. Každý zápisník má díky unikátní koláži svůj vlastní příběh inspirovaný lidmi a místy okolo nás.

DelphineIV

Jarmilinoháčkování - Jarmila Marku

Hledáte zajímavý dárek? Třeba si vybete ze spousty roztomilých háčkovaných myšek a zvířátek na tomto stánku.

Jarmilinoháčkování - Jarmila Marku

Lapacella

Vyberte si některý z lapačů snů, které podle staré legendy zachytí špatné sny. Ty jsou ráno zničeny denním světlem a vy můžete klidně spát.

Lapacella

Lava New

Pořiďte si svůj Myšlenkář, zápisník pro pozitivní myšlenky na každý den a nástěnný kalendář pro zapisování cílů, snů a výzev.

Lava New

malé ilustrace

Krásná blahopřání, pexesa, záložky do knížky, diáře a kalendáře s autorskými figurálními ilustracemi. Vánoční specialitou je Betlém na provázku.

malé ilustrace

Maty-design

Na tomto stánku najdete různé háčkované a pletené dekorace a doplňky, které zútulní váš domov.

Maty-design

Milada Winkler

Sháníte jedinečný dárek? Co třeba speciální deníky, medvídci a různé doplňky pro radost?

Milada Winkler

Něco na (v)lásku

Krásné náramky z korálků, ze kterých si vybere snad každý!

Něco na (v)lásku

Neverlandfairy

Nejen vánoční a zimní dekorace, které navodí tu správnou atmosféru. Adventní kalendáře, voňavé vločky, plstěné figurky, svícny a mnoho dalšího.

Neverlandfairy

Paperie

Malé české papírnictví, kde tvoří diáře, poznámkové bloky nebo ozdoby, které do vašeho života vnesou radost, jednoduchost a vášeň.

Paperie

Placka se zajícem

Placky, magnetky, otvíráky, brože, šperky a jiné plackaté nezbytnosti. Navíc originální tvořivá dílnička, kde si můžete vyrobit vlastní placku.

Placka se zajícem

Vintagecut - Veronika Miksová

Kožené výrobky barvené a šité ručně, dvojitým stehem za pomoci šídla, voskované nitě a hbité (občas mozolnaté) ruky. Vyberte si ten svůj.

Vintagecut - Veronika Miksová

Vystavovatelé

Menší i větší firmy, jejichž výrobky jsme si oblíbili a věříme, že se zalíbí i vám.

BOBO BLOK

BOBO BLOK patří k těm nejlepším výrobcům všeho krásného z papíru. Na Kreativ marketu si navíc můžete nechat vylaserovat věnování na některý z produktů.

BOBO BLOK

PAPÍR PLOJHAR

Stotřicetiletá tradice podnikání v papírenském řemesle společnost Plojhar zavazuje k poctivosti a novátorství v přístupu k vám i k nabídce. Přesvědčte se sami!

PAPÍR PLOJHAR

Think Creative

Obě zakladatelky Think Creative se díky svým zkušenostem snaží přispět k tomu, aby jejich děti učení bavilo a aby se v životě prosadily. Přijďte se inspirovat.

Think Creative

Rayfilm

Potřebujete netradiční a jedinečné etikety? Od teď vaše kreativita nemá meze! Vaše nápady lze realizovat jen pomocí obrysu etikety a zbytek je jen na vás.

Rayfilm

PURO gelato

Tajemství PURO Gelato tkví v poctivé práci a nekompromisním výběru surovin. Ochutnejte gelato, domácí limonády a skvělou kávu Reserva od zkušených baristů.

PURO gelato

Betexa, zásilková služba s.r.o.

Papírové modely z celého světa a z mnoha oborů od architektury po vojenskou techniku, od nejjednodušších po nejsložitější. Přijďte si vybrat ten svůj.

Betexa, zásilková služba s.r.o.

Vaše Víno

Přijďte ochutnat vynikající vína z Vinařského Dvora v Měchenicích u Prahy, originální mikulovský svařák a pro děti připravili vařené domácí limonády.

Vaše Víno

Hugo chodí bos

Spousta krásných hraček vyráběných od začátku do konce v České republice, které jsou kvalitní, zábavné a zároveň podporují děti ve vývoji.

Hugo chodí bos